O nás

Budova

Společnost AV SERVIS vznikla 21. 3. 1991 a jsme ryze českou rodinnou firmou.

Zpočátku jsme se soustředili jen na hygienické vybavení, ale zájem zákazníků o další zboží - vybavení hotelu, restaurací a stravovacích provozů - nás přiměl tento sortiment rozšířit.

Dnes zajištujeme vybavení pro školní jídelny, podnikové stravovací provozy, restaurace, hotely, domovy mládeže a školy. Našimi zákazníky jsou i potravinářské výrobní provozy - cukrárny, výrobny lahůdek, řeznictví..., ale i ostatní výrobní podniky, které zásobujeme hlavně hygienou a hygienickým papírovým programem.

Nabízené zboží si můžete prohlédnout v reprezentační provozovně, kterou jsme otevřeli 1. 10. 2002 v Týnci nad Sázavou. Můžete zde základní sortiment přímo zakoupit nebo - hlavně technologii do velkokuchyní - dle svých potřeb objednat.

Naši stálí zákazníci již ale velmi dobře vědí, že svoji objednávku mohou jen zaslat mailem nebo zatelefonovat, a my jejich objednávku vyřídíme, včetně doručení na místo. Středočeský kraj zavážíme vlastním vozem, rozvoz je zdarma. Pro doručení objednaného zboží do vzdálenějších lokalit využíváme služeb spedice. Šetříme vám tak váš drahocenný čas.

Dále jsme schopni zpracovat a realizovat gastro projekty, včetně projektů stavebních. Některé již realizované projekty si můžete prohlédnout.

Jsme připraveni poskytnout vám odbornou radu při rozhodování nad jakoukoli koupí od "hadru na podlahu" až po např. myčku na nádobí.

Naší reklamou jsou dobré reference od našich stávajících zákazníků.

Máte-li zájem o technologii do gastro provozu, neváhejte nás kontaktovat s konkrétní poptávkou, rádi vám vypracujeme cenovou nabídku dle vašich potřeb. 

Logo_25y

Fotogalerie: Cedule Tyršova ul., Benešov
Školení: Předvedení nových technologií vaření pro Hygienickou stanici hlavního města Prahy (28.1.2014)

Z historie firmy AV SERVIS