Roboti do každé kuchyně

Roboti do každé kuchyně

Krouhat, sekat, krájet, mixovat, hníst, mlít ale i ohřívat a vařit to vše je každodenní rutina v každé kuchyni. A právě tyto základní potřeby nejlépe uspokojí prvotřídní pomocníčci pro profesionální kuchyně, roboti od francouzského výrobce RobotCoupe. Zde je jich představení.

Představení značky RobotCoupe

Přední evropský výrobce strojů pro dynamickou přípravu z Francie z oblasti Burgundska. Společnost byla založena v roce 1960 a úspěšně dodává na trh zařízení více než 50 let. Je držitelem světového prvenství v oblasti kuchyňských zařízení a od roku 1990 je zastoupena i na českém trhu. Zařízení této značky je určeno do kuchyní všech rozměrů od bufetů, restaurací, školních jídelen, mateřských škol, nemocnic až po vysokoškolské menzy a další.
V roce 1960 společnost Robot Coupe registruje svůj první patent na vertikální krouhač zeleniny.
Od roku 1970, deset let od založení společnosti začíná společnost Robot Coupe expandovat na další evropské a světové trhy. V roce 1976 za své usílí Robot Coupe obdržel cenu „Oscar“ za export.

Specialisté na celou řadu produktů

  • Krouhače zeleniny
  • Kombinované roboty
  • Kutry stolní a vertikální
  • Varný robot
  • Blixery
  • Ruční ponorné mixéry a kombinované mixéry
  • Odšťavovače ovoce a zeleniny, odstředivky

Hygiena a bezpečnost - všechny stroje jsou koncipovány tak, aby odpovídaly systému HACCP a dále nejpřísnějším hygienickým normám, jako jsou: EN NSF / UL / ETL (USA)

Aktuální katalog a informace ke stažení v sekci Gastro vybavení>RobotCoupe

Je libo kombinované roboty? Kutr a krouhač zeleniny 2v1

Nezbytný stroj, který seká, drtí, míchá emulze, hnĕte a díky sortimentu 23 nerezových disků krájí na plátky, strouhá, krájí na nudličky a tyčinky, vždy s optimální kvalitou řezu. Poskytuje vám nesčetné služby, které oceníte postupnĕ, bĕhem používání. 
Je také velice výkoný, vždyť 1 až 2 minuty stačí k přípravĕ majonézy, tatarského bifteku, mrkvové kaše nebo jablečného kompotu

Image 8

Image 9

Krouhače zeleniny, tak tyhle stroje nemají konkurenci

Vysokou výkonnost a kvalitu samostatných krouhačů zeleniny v tomto článku bude zastupovat stoje s označením CL-50 a CL-50 Ultra. Výkonné, silné, snadno se čistí a umožňuje velkou rozmanitost krájení; těmto modelům se nic nevyrovná a umějí vyhovět vašim každodenním potřebám s přesností, snadností a efektivitou.

Výjimečná kvalita krájení

CL 50 vám umožní velkou rozmanitost krájení, a to i z křehké zeleniny, jako žampiónová drť nebo rajčatový salát.

Velká různorodost řezů 

Široký sortiment 50 disků pro krájení na plátky, vlnkované plátky, strouhání, krájení na tyčinky, nudličky a kostičky (od 5x5x5 mm do 25x25x25 mm), s optimální přesností a kvalitou řezu. 
Přístroj o jedné rychlosti 375 ot/min, ideální pro zpracování křehkých produktů, krájení zeleniny na kostičky a brambor na hranolky, s velkou různorodostí řezu při krájení na plátky, strouhání a krájení na kostičky. 
Přístroj o dvou rychlostech 375 a 750 ot/min, který v sobě slučuje přesnost řezu a rychlost.

Image 3

Image 4


BLIXER: Unikátní představa

2v1: přístroje Blixers® slučují kvalitu dvou dobře známých přístrojů v jednom : kutr a míchač emulzí/mixér. Blixéry umožňují snadnou přípravu mixovaných jídel ze syrových nebo vařených surovin, v tekuté, polotekuté nebo těstovité formě. Ocení především nemocnice, domovy důchodců, jesle, restaurace.

Image 1

Image 2

Revoluční RobotCook: 1.profesionální robot s ohřevem

Pomocník šéfa kuchyně: Robot Cook® probudí kuchařovu fantazii. Ideální přístroj pro inovaci a přípravu řady atraktivních teplých i studených, slaných i sladkých pokrmů. Za tepla či za studena mísí, mele, hněte, mixuje, rozseká, dělá emulze ohřívá a vaří !

Úspora času každý den: Robot Cook® představuje vysoce technologické a inovační zařízení, které optimalizuje čas pro přípravu pokrmů. Příprava emulzí, mletí, mixování, sekání, mísení i hnětení patří mezi funkce, které robot naprosto bezchybně zajistí.

Image 11

Ovoce a zelenina do škol: Juicery, odstředivky ovoce a zeleniny

Image 7

Ponorné mixery

Image 12

Nekupujte zajíce v pytli, nejprve si přístroj vyzkoušejte?

Máte-li zájem, také pro Vás můžeme zajistit předváděcí akci některého ze strojů od RobotCoupe, tak jako například pro zákazníka z Benešova. Akce je zdarma, stačí napsat, o jaký stroj byste měli zájem a profesionální kuchař ho přiveze přímo k Vám a předvede v provozu.

Image 5

Image 6

Gastrovybavení na sociálních sítích:

Youtube videa nejen o RobotCoupe zde

Sledujte nás také na facebooku: @gastrovybaveni.cz

Twitter: @gastrovybaveni.cz

Máte-li zájem o technologii do gastro provozu, neváhejte nás kontaktovat s konkrétní poptávkou, rádi vám vypracujeme cenovou nabídku dle vašich potřeb.

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8 Image 9 Image 10 Image 11 Image 12 Image 13