Prodejní vitríny podle Vašich představ

Prodejní vitríny podle Vašich představ

Sestavit vlastní sestavu vitrín a pultů, aby interiér vypadal přesně podle Vašich představ, není žádný problém. Pro své zákazníky přinášíme novou službu, kterou je projektování a vybavení prodejen na klíč. O tom, jak přivést do prodejny nové zákazníky, se dočtete v našem blogu.


V naší nabídce najdete snad všechny druhy prodejních vitrín. Nabízíme vitríny obslužné, přístěnné, cukrářské i distributory zmrzliny. Vitríny mohou nejen chladit, ale vyrábí se také v teplém nebo neutrálním provedení.

Specialitou jsou vitríny na vystavení ryb s unikátně řešenou výstavní plochou, na vystavení pralinek a jiných produktů.

Jelikož se neustále snažíme rozšiřovat služby spojené s prodejem našeho sortimentu, nabízíme Vám, že nejen dodáme kvalitní chladicí a mrazicí techniku, ale nově také pomůžeme s celkovou realizací vznikající prodejny či s modernizací prodejny stávající. Pro lepší představu toho, jak celý proces probíhá, Vám představujeme krátké shrnutí v několika bodech.

Image 1
 
Image 2

1. Zaměření prodejny a vytvoření grafického 3D modelu

Prodiskutujeme s Vámi prodejnost jednotlivých kategorií zboží. Zeptáme se Vás, kdo je cílovým zákazníkem ve vaší prodejně. Zjistíme, jakou máte vizi do budoucna nebo vám ji pomůžeme navrhout. Následně prodejnu naměříme a v rýsovacím programu vytvoříme ideální návrh 3D modelu prodejny, který bude splňovat principy správného rozdělení jednotlivých úseků.

Image 3

2. Výběr vhodného zařízení a vybavení prodejny

Na základě domluvy s Vámi vybereme takové zařízení a vybavení, které je pro Vaši prodejnu z hlediska technických, hygienických a cenových možností nejvhodnější. Poradíme Vám také například s tím, proč je statický obslužný pult na uzeniny vhodnější než ventilovaný a proč se Vám vyplatí investovat do otevřené přístěnné vitríny pro mléčné výrobky.

3. Rozpočet a objednávka

Připravíme a sestavíme kompletní rozpočet modernizace prodejny. Po schválení rozpočtu Vám vybrané vybavení a zařízení objednáme. Poté Vám sdělíme datum dodání a podmínky převzetí.

4. Doprava a montáž

Zajistíme dopravu až do místa dodání a pomůžeme Vám s montáží. Z hlediska časových a finančních důvodů často montáž provádíme společně s majitelem a jeho zaměstnanci. Doba trvání montáže se odvíjí od velikosti prodejny a počtu zaměstnanců.

5. Uspořádání zboží a prodej

Podle nejnovějších pravidel uspořádání sortimentu zboží Vám vystavíme a uložíme zboží. Poradíme Vám s tím, proč je zrovna vystavení a výběr vhodného zboží v pokladní zóně důležité. Naplánujeme rozdělení jednoduchých skupin zboží. Zkušenosti ukazují, že správné uložení zvýší prodej o 20 %.

6. Marketingové poradenství

Poradíme Vám s navigací, venkovním vzhledem prodejny a naučíme Vás pracovat s POS materiály (materiály podporující prodej). Řekneme Vám, jaké typy akcí jsou vhodné pro zákazníky. Vysvětlíme Vám, co je to křížový prodej a pomůžeme Vám navrhnout věrnostní program.

Image 4

Ucelenou nabídku na prodejní vitríny zahrnující vitríny chladící, vitríny pultové, vitríny obslužné a cukrářské vitríny najdete v sekci gastro vybavení.

Dále nabízíme také chladící skříně, mrazící skříně, chladící a mrazící boxy, vinotéky, minibary, chladící a mrazící stoly, saladety, výrobníky ledu a další chladící a mrazící technologie.

Každý měsíc nabízíme chladící a mrazící technologii v akci za výhodné ceny. Sledujte naše aktuální akce a novinky.

Sledujte nás také na facebooku a budťe tak s námi neustále v kontaktu.  

Image 18

 

Image 13

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8 Image 9 Image 10 Image 11 Image 12 Image 13 Image 14 Image 15 Image 16 Image 17 Image 18