Nevyhazujte zbytečně své peníze do koše, snižte náklady.

Nevyhazujte zbytečně své peníze do koše, snižte náklady.

Papírové ručníky jsou využívány všude. Setkáme se s nimi denně na většině WC, v kuchyních a i na dalších místech. Výdaje za ně řeší každý po svém. Někdo kupuje nejhorší a nejlevnější, ale má větší spotřebu, jiní preferují kvalitní a dražší s menší spotřebou na 1 zákazníka. My vám nyní poradíme, jaké řešení je ideální. Řeč bude o novince, papírových ručnících nikoliv tzv.„ZZ“ skládaných, ale v roli s názvem ROLLMATIC 150

Nejprve se zastavím u nejčastějšího omylu zákazníků, a to je nákup zelených papírových skládaných ručníků ve snaze ušetřit. Tyto ručníky jsou sice nejlevnější, ale je doloženo, že jejich spotřeba na 1 zákazníka je daleko vyšší, než u kvalitního 2-vrstvého papíru ze 100% celulozy, nehledě na to, že tyto ručníky většinou po namočení smrdí (ano, často slýcháme od našich zákazníků tyto reference, a je to i nejčastější důvod, proč tyto ručníky nechtějí dále odebírat). Tyto ručníky jsou totiž složeny ze všech možných recyklovaných zbytků krabic a obalů, slepeny různými lepidly, a ty způsobují zápach při namočení.

Druhá varianta jsou ručníky bílé 2-vrstvé vyrobené ze 100% celulozy. Tyto ručníky splňují vysoké nároky na spokojenost uživatelů. Na utření rukou stačí méně ubrousků, nezapáchají, dobře vypadají, ale cena je vyšší a to dost zákazníků odradí.

Novinka Rollmatic 150 je 2-vrství ručník vyroben ze 100% celulozy, ovšem v roli, nikoliv skládaný. Výhoda těchto ručníků spočívá v zásobníku, do kterého se vkládá a který sám dávkuje ručníky po 1 ústřižku. Vytáhnete ručník, zásobník zastaví odvíjení a ručník automaticky naperforuje tak, že jej jednoduše utrhnete a použijete. Nehrozí, co se stává (ať záměrně na školách, nebo i omylem v restauracích), že vytáhnete několik ručníků najednou a ani nechcete. Pokud potřebujete ještě jeden ústřižek ručníku, prostě opět znovu zatáhnete a opět dostanete jen jeden ks. Je propočítáno, že s rolemi Rollmatic spotřeba na 1 uživatele stačí 1-2 útržky.

Získejte zásobník za 1,- k Vašemu odběru
Zásobník s automatickým odstřihem samozřejmě není zadarmo a pokud se vy, jako zákazník rozhodnete přejít z klasických ZZ skládaných ručníků na ručníky v roli, tak musíte stávající zásobníky odmontovat a nahradit je příslušným zásobníkem na role Rollmatic 150. Tento zásobník stojí běžně 3.490,- kč, což je poměrně mnoho a nepsal bych tento blog, kdyby zde nebyla možnost jak ušetřit i za tuto položku.
Při odběru 4 balení ručníků vám dodáme tento zásobník za pouhou 1,- kč. Je jen na vás kolik, budete požadovat zásobníků. Ať již 2,3, nebo 10 vždy stačí jen odebrat 4 balení rolí (1 balení = 6 rolí) a dostanete automaticky zásobník za 1,- kč.

Úspora až 40% Vašich nákladů při použití ručníků v roli
Teď trochu počítejme.
1 role ručníků Rollmatic vychází na 129,- bez DPH a je v ní 625 útržků.
Když si například porovnáme tyto role s klasickými ZZ ubrousky stejné kvality, tedy 100% celulozy (v naší nabídce to jsou PR ZZ 3200 ks v kartonu za cenu 412,- bez DPH za karton) tak nám vyjde, že při spotřebě 3-4 útržky na 1 uživatele (bereme v potaz to, že uživatel vždy vytáhne o nějaký ten ubrousek navíc než jen 1-2 ks), tak vychází 1 krt na 828 uživatelů. 1 role Rollmatic 150 vychází při spotřebě 1-2 ubrousky (nehrozí nadměrná spotřeba) na 417 uživatelů. Jednoduchým násobením se dostaneme k tomu, že 2 role Rollmatic ručníků vychází na spotřebu jako 1 karton ZZ ubrousků.
1 krt ZZ tedy stojí 412,- a 2 role dohromady 258,- bez DPH, již zde je zřejmý jasný rozdíl v nákladech vynaložených na stejný počet lidí.

Pouze výhody
Výhody nejsou jen nižší náklady, ale také ekologické hledisko. Nehrozí plýtvání papírem, žádné ztráty při nadměrném vytažení ubrousků ze zásobníku a také časová úspora. Obsluha totiž méně často musí chodit kontrolovat a doplňovat role. 1 každá role má nadstandartní návin 150 metrů, který už nějakou dobu v zásobníku vydrží.

Zde pro jednodužší orientaci přidávám grafické znázornění propočtu úspory:

Image 1Ještě doplním, že se nejedná o nějaký náš trik, jak vás u nás uvázat a donutit vás brát spotřební materiál jen od nás, protože do zásobníku nejdou jiné role, než tyto a sehnat je je obtížné a další a další nekalé praktiky..... NE. Nejste u nás vázani žádným závazkem měsíčních odběrů, nebo ročních, žádné smlouvy nic. Role můžete odebírat tak dlouho, jak sami budete chtít a od koho chtít.
Bohužel, setkali jsme se s těmito praktikami, ale za dosavadních 26 let působení na trhu a sami touho cestou jít nehodláme.

Image 2Navíc pokud uznáte, že již máte dostatečný počet zásobníků, můžete nám sdělit, že již další zásobníky nepožadujete a my Vám za to zlevníme cenu rolí o 10,- za ks, dostanete se tedy na 119,- bez DPH, tedy ještě více ušetříte na spotřebním materiálu.
Pokud budete zase chtít zásobník, prostě zavoláte a odeberete 4 balení + 1 zásobník za podmínek, jako na začátku.

Je to tak jednoduché :)

Tak proč to nevyzkoušet!Nezapomeňte, že dále také prodáváme cenově dostupný sortiment z oblasti úklidu, mytí a hygieny do restaurací, hotelů, obchodů, škol a výrobních podniků.
Máte-li zájem o technologii do gastro provozu, neváhejte nás kontaktovat s konkrétní poptávkou, rádi vám vypracujeme cenovou nabídku dle vašich potřeb.
Sledujte nás také na facebooku a youtube

Image 0 Image 1 Image 2