Grilujte na uhlí a bez kouře. Kdykoliv a kdekoliv.

Grilujte na uhlí a bez kouře. Kdykoliv a kdekoliv.

LotusGrill je jedinečný přenosný bezkouřový gril vhodný pro použití na balkóně, terase, na chatě, na lyžích, na rybách, v kempu nebo na lodi – vždy tak, aniž byste dýmem obtěžovali okolí.

Image 4

LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru.
Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkóně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách aniž byste znepříjemňovali život svému okolí.
Žhnoucí srdce grilu, zásobník uhlí, je chráněno před odkapávajícím tukem. Díky tomuto řešení LotusGrill funguje bez zápachu a nedochází k tvorbě dýmu a zdraví škodlivých látek.
Tichý ventilátor, napájený 4 bateriemi AA, se velmi rychle postará o rovnoměrné nahřátí dřevěného uhlí. Během 2-3 minut tak můžete začít grilovat! Provozní teplotu dále snadno regulujete pomocí otočného ovladače klapky přívodu vzduchu.
LotusGrill byl navržen jako dvouplášťový tak, aby byl maximálně bezpečný pro Vás a Vaše děti. Vnější stěna grilu se nezahřívá, takže LotusGrill můžete mít přímo na stole nebo jej můžete libovolně přenášet v průběhu grilování.
V případě převržení či pádu grilu zabraňují úniku žhavých uhlíků ze zásobníku bezpečnostní svorky. LotusGrill lze snadno rozložit na jednotlivé díly, což velice usnadňuje čištění a údržbu – grilovací rošt a mísa na tuk jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a lze je tak mýt v myčce na nádobí!
Grilování s LotusGrillem je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 180 gramů dřevěného uhlí LotusGrill vydrží45-60 minut provozu!
LotusGrill je k dostání v šesti atraktivních barvách, vždy s praktickou taškou pro snadný přenos a skladování. Dalšími součástmi balení jsou sada bateriíAA, gelový podpalovač LotusGrill na ethanolové bázi a 100% přírodní dřevěné uhlí LotusGrill z tvrdého bukového dřeva.

Image 5

LotusGrill
Jednoduchý nápad, obrovský efekt

Kruhový design
Váží méně než 4 kg
Vždy s praktickou nylonovou taškou v barvě grilu
Průměr grilovacího roštu je 32 cm
Vhodný až pro 5 osob
Grilovací rošt a vnitřní mísa jsou vyrobeny z nerezové oceli, a jsou tak vhodné do myčky na nádobí
Ventilátor poháněný čtyřmi tužkovými bateriemi
Kapacita zásobníku 150 g dřevěného uhlí
Doba spalování od 60 do 80 minut v závislosti na grilovací teplotě; uhlí může být kdykoli doplněno
Vnější mísa je vyrobena z práškované oceli
Postranní svorky na vnější míse drží grilovací rošt, zásobník na dřevěné uhlí a vnitřní mísu pevně a bezpečně pohromadě

Image 6

Image 7

LotusGrill XL
Stejný nápad, ještě větší efekt


"Větší bratříček"
Funguje na stejném principu
Při pohledu z výšky vypadá naprosto stejně
Průměr je mnohem větší
Plocha grilovacího roštu je o 60% větší než u standardní velikosti
Vhodný až pro 10 osob
Kapacita zásobníku na dřevěné uhlí přibližně 350 g
Doba hoření o 50% delší

VIZE

LotusGrill XXL


Image 3

Jak funguje lotusGrill?

Sumarizace: Bezkouřový gril na uhlí, nahřátí během 2-3 minut, rošt a mísa na tuk vhodné do myčky, nízká spotřeba uhlí, plynulá regulace teploty, zdravé grilování

Tento přenosný gril je určen pro použití v domácnosti. Dále nabízíme zahradní grily pro profi gastro provozy, kontaktní a lávové grily, grilovací desky, grily plynové či elektrické a další varné, chladící či mycí technologie pro gastro provozy

Sledujte nás také na facebooku

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7